Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

Новини

Аудиторські послуги в реальному часі: наскільки це реально?

Технологічні зміни обіцяють багатьом галузям величезні переваги, але водночас зумовлюють незавидну долю іншим - діляться своїм баченням футурологи. Часто можна чути прогнози про те, як технології радикально змінять наше майбутнє. І справді, прогрес невблаганний і триває вже досить тривалий час. Проте діловий світ, включно з ринком аудиту, може виявитися неготовим до швидкості змін, оскільки розум не встигає їх усіх охопити.

Рішення позачергового засідання Ради Аудиторської палати України

15 листопада 2018 р. відбулося позачергове засідання Ради Аудиторської палати України, ініційоване членами Ради АПУ відповідно до вимог Положення про Раду Аудиторської палати України у зв’язку із прийняттям Радою нагляду Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю рішення від 07.11.2018 р. № 4.

Перелік професійних організацій, сертифікат яких свідчить про високий рівень знань

До відома аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльність затверджений рішенням Ради нагляду ДУ “Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю” від 07.11.2018 р. № 4 (для цілей формування розділу “Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес”) ПЕРЕЛІК професійних організацій, сертифікат (диплом) яких свідчить про високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності для цілей виконання статті 23 Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”:

Розкриття інформації про облікові політики в фінансовій звітності

МСБО 1 «Подання фінансової звітності» вимагає розкривати в примітках інформацію про застосовані облікові політики, які є доречними для розуміння фінансової звітності. Ми наводимо деякі витяги з приміток до фінансової звітності публічного акціонерного товариства.

Потрібна консультація щодо аудиторських, бухгалтерських чи інших послуг?

logo

ТОВ «КИЇВАУДИТ» надає аудиторські послуги на підставі свідоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фірм за №1970, яке видане згідно з рішенням Аудиторської палати України від 23 лютого 2001 року за № 99.

Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

+380 (44) 287-70-55

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація

Ми працюємо:

Понеділок-П'ятниця:          з 09.00 до 18.00

Субота-Неділя:                     вихідні