Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

Новини

Аудитори та клієнти: питання довгострокових взаємин

Останній посібник від команди технічних розробників у складі Ради з міжнародних стандартів бухгалтерської етики (IESBA).

МСФЗ: стандартний порядок розробки МСФЗ можуть змінити

Останній посібник від команди технічних розробників у складі Ради з міжнародних стандартів бухгалтерської етики (IESBA).

МСФЗ, криптовалюта та інші крипто-активи

В останньому випуску періодичної розсилки для інвесторів Рада з МСФЗ представила про свою позицію щодо обліку кріптоактивів у системі МСФЗ.

МСФЗ - чи сприяють вони ефективнішим міжнародним інвестиціям?

Якщо виходити з суто теоретичних міркувань, єдиний набір якісних міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) повинен забезпечувати більш ефективний міжнародний розподіл вільного капіталу. Але як йдуть справи насправді?

Штраф за порушення аудиторської незалежності

$ 2 млн - така сума штрафу за порушення принципів незалежності аудиту: в момент публікації аудиторського висновку майже сотня співробітників аудиторської фірми мала банківські рахунки в дочірній організації свого клієнта.

Потрібна консультація щодо аудиторських, бухгалтерських чи інших послуг?

logo

ТОВ «КИЇВАУДИТ» надає аудиторські послуги на підставі свідоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фірм за №1970, яке видане згідно з рішенням Аудиторської палати України від 23 лютого 2001 року за № 99.

Київ, вул. Ш. Руставелі, 39/41, оф. 301

+380 (44) 287-70-55

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація

Ми працюємо:

Понеділок-П'ятниця:          з 09.00 до 18.00

Субота-Неділя:                     вихідні